TRENÉŘI: JANA GAJDOŠÍKOVÁ, PETR CHOVANEC, BRONISLAV KOLÁŘ

POSLEDNÍ ZÁPASY NAŠICH MUŽŮ

Výprask v Zádveřicích

Zádveřice - Všemina 5:0

Sestava: Gajdošík Petr - Kyčin Marián, Mikšík Libor, Martinů Marek, Burša Michal, Chovanec Lukáš, Mikl Jan, Černý Jakub, Gajdošík Pavel ml.

Raději nedomýšlet, jakým výsledkem by utkání v Zádveřicích skončilo, kdyby jej rozhodčí na začátku druhé půle předčasně neukončil. Všemina nastoupila pouze s devíti hráči. Dalšího komentáře netřeba.

Proti Neubuzi to nevyšlo

Všemina - Neubuz 1:2

Sestava: Gajdošík Petr - Kyčin Marián, Karlík Dušan ml., Gajdošík Milan, Martinů Marek - Burša Michal, Karlík Dušan st., Kašík Jan, Mikšík Libor - Chovanec Lukáš, Čala Jakub

Na střídání: Černý Jakub

První půli byla Všemina aktivnějším týmem a vypracovala si několik šancí. V 37. minutě ji poslal do vedení Michal Burša. Druhé poločasy nejsou silnou stránkou domácích a potvrdilo se to už ve 48. a 50. minutě, kdy Neubuz otočila vývoj utkání dvěma slepenými góly z rohových kopů. Obě branky vstřelil Pavel Minařík.

20 minut od senzace

Lhota - Všemina 1:0

Sestava: Zerzan Tomáš - Kyčin Marián, Karlík Dušan ml., Kašík Jan, Martinů Marek - Burša Michal, Karlík Dušan st., Mikl Jan - Gajdošík Petr, Čala Jakub

Na střídání: nikdo

Dá se říci, že Všeminu dělilo ve Lhotě 20 minut od senzace. Tou by zisk byť jen jediného bodu na půdě prvního celku tabulky bezesporu byl. Zvláště při pohledu na okleštěnou všeminskou sestavu. Hosté odehráli utkání pouze v deseti a mohli ze hřiště odejít se vztyčenou hlavou. O vítězství domácích 1:0 rozhodl až v 70. minutě Jakub Bartoň.

Dohrávku ovládl Fryšták

Fryšták B - Všemina 6:0

Sestava: Zerzan Tomáš - Kyčin Marián, Hrnčířík Lukáš, Kašík Jan, Mikšík Libor - Burša Michal, Karlík Dušan st., Černý Jakub, Mikl Jaroslav - Gajdošík Petr, Mikl Jan

Už před odloženou dohrávkou 19. kola bylo jasné, že Všeminu nečeká ve Fryštáku nic lehkého. Sestavu dávali hosté obtížně dohromady. Na hrot byl povolán nezvykle Petr Gajdošík a někteří hráči k tomu nastoupili se šrámy z víkendového derby s Trnavou. Výsledek utkání pak odpovídal obrazu hry. Fryšták byl po celou dobu aktivnějším týmem, v prvním poločase vstřelil tři branky a ve druhém taktéž.

Derby s Trnavou po 90 minutách bez vítěze

Všemina - Trnava 2:3 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Hrnčiřík Lukáš, Rathúský Tomáš, Kyčin Marián, Karlík Dušan ml. - Mikšík Libor, Burša Michal, Karlík Dušan st., Kašík Jan - Čala Jakub, Černý Jakub

Na střídání: Mikl Jan, Mikl Jaroslav, Gajdošík Petr, Bednár Štefan

V utkání proti Trnavě padaly góly pouze v prvním poločase. Skóre otevřel už v 8. minutě Michal Burša, hosté však dokázali zanedlouho odpovědět. Střelou k tyči se trefil Minařík. Všeminu dostal do vedení 2:1 podruhé Michal Burša, ale i na tuto branku hosté zareagovali a v 36. minutě si domácí nešťastně tečovali střelu Minaříka do vlastní sítě. Ve druhém poločase byla Trnava lepším týmem, ale svůj tlak nedokázala přetavit ve vítěznou branku. O vítězi tak rozhodly penalty a Trnava odjela s bodem navíc.

Vybojovaná výhra v Provodově

Provodov B - Všemina 0:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Rathúský Tomáš, Kyčin Marián, Bednár Štefan - Mikšík Libor, Burša Michal, Karlík Dušan st., Kašík Jan - Čala Jakub, Mikl Jaroslav

Na střídání: Mikl Jan, Černý Jakub

Kromě žáků, kteří v předzápase zvítězili v Provodově 2:4, se tam zadařilo také mužům. V prvním poločase diváci gól neviděli. Do toho druhého vstoupila Všemina aktivně a ve 48. minutě přihrál Libor Mikšík na levé straně nabíhajícímu Jaroslavovi Miklovi a ten střelou k tyči z hranice velkého vápna otevřel skóre. Hosté byli i nadále více na míči a vypracovali si několik šancí. Například zakončení hlavou od Dušana Karlíka staršího skončilo na břevnu. Domácí občas také zahrozili, ale většinou jen nepřesně střelou z dálky. Se zbytkem si poradil hostující brankář Zerzan.

Louky si odvezly tři body

Všemina - Louky B 1:2

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Rathúský Tomáš, Kyčin Marián, Bednár Štefan - Mikšík Libor, Mikl Jaroslav, Karlík Dušan st., Kašík Jan - Burša Michal, Černý Jakub

Na střídání: Mikl Jan

Louky B bojují na špici tabulky společně s Lhotou a Fryštákem B o každý bod. Ani ze Všeminy nechtěli hosté odjet s prázdnou. Po prvním poločase sice prohrávali, když se po rohovém kopu trefil Michal Burša. To bylo ale ze strany domácích vše. Louky svůj tlak ve druhém poločase stupňovaly a v 63. minutě vyrovnával Sedláček. Všemina se dostávala k brance hostů z ojedinělých protiútoků. Ty však hostujícího brankáře příliš nezaměstnávaly a v 76. minutě dokonal obrat na 1:2 Štěpánek.

Prohra v Lužkovicích

Lužkovice B - Všemina 4:0

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Mikšík Libor, Kyčin Marián, Kašík Jan - Mikl Jaroslav, Karlík Dušan st., Burša Michal, Rathúský Tomáš - Chovanec Lukáš, Černý Jakub

Na střídání: Turna Lukáš, Bednár Štefan, Mikl Jan

Domácí nastoupili v silné sestavě vyztužené několika hráči A - týmu a na hřišti to bylo hlavně v prvním poločase znát. V rozmezí deseti minut vstřelili čtyři branky a o vítězi utkání tak bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé půli si Všemina několik střeleckých příležitostí vytvořila, ale lužkovický brankář udržel čisté konto a hosté tak odjeli s čtyřgólovým přídělem.

Jarní část začala vítězstvím

Všemina - Kudlov 4:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Rathúský Tomáš, Kyčin Marián, Karlík Dušan ml. - Mikšík Libor, Mikl Jaroslav, Karlík Dušan st., Kašík Jan - Burša Michal, Černý Jakub

Na střídání: Čala Jakub, Mikl Jan

V prvním jarním utkání Všemina přivítala Kudlov. Hosté šli po chybě domácích do vedení už v 7. minutě. Michal Burša stihl ale ještě před koncem prvního poločasu vyrovnat, když se trefil pod břevno tvrdou ranou z hranice šestnáctky. K obratu pak zavelel v 59. minutě Jakub Čala, který umístil chytrou přihrávku od Dušana Karlíka staršího do odkryté kudlovské brány. Deset minut před koncem se ve skrumáži před brankou prosadil hlavou Jan Kašík a na konečných 4:1 zvýšil po úniku opět Jakub Čala.