TRENÉŘI: JANA GAJDOŠÍKOVÁ, PETR CHOVANEC, BRONISLAV KOLÁŘ

Poslední utkání podzimní části sezony

Všemina - Veselá B 2:3 po penaltách

Sestava: Gajdošík Petr - Martinů Marek, Ježík Radim, Karlík Dušan ml., Mikšík Libor - Mikl Jaroslav, Černý Jakub, Karlík Dušan st., Turna Lukáš - Mikl Jan, Čala Jakub

Na střídání: nikdo

Domácí odehráli první poločas pro nedostatek hráčů pouze v deseti lidech. Veselá početní výhodu k rozhodnutí utkání nevyužila a do šaten se šlo za stavu 0:1 pro hostující tým. Druhou půli už Všemina absolvovala v jedenácti, když oblékl dres předseda oddílu Lukáš Turna. K vidění byl bojovný fotbal na obou stranách. V 53. minutě si za hranicí šestnáctky nachystal míč ke střele Dušan Karlík starší a ukázal, že se z takové pozice málokdy mýlí - 1:1. Hosté šli znovu do vedení v 65. minutě, kdy se po centru trefil hlavou Knirsch. Všemina odpověděla po rohovém kopu. Na 2:2 vyrovnával v 79. minutě Jaroslav Mikl. V závěru se veselští dožadovali uznání gólu na 2:3, ale sudí Mikeska rozhodl, že míč po zákroku Petra Gajdošíka nepřešel brankovou čáru a o bodu navíc tak rozhodovaly penalty. Při nich bylo vidět, že domácího golmana limitovalo zranění a Veselá odjela s dvoubodovým ziskem.

Po dlouhé době vítězství za tři body

Hřivínův Újezd - Všemina 0:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Hrnčiřík Lukáš, Mikšík Libor - Mikl Jaroslav, Černý Jakub, Karlík Dušan st., Burša Michal - Mikl Jan, Ježík Radim

Na střídání: Gajdošík Pavel ml.

Po šesti utkáních se Všemina dočkala výhry za tři body. V Hřivínově Újezdě to ale nebylo nic snadného. Na těžkém terénu bylo obtížné kombinovat a většinou se ani zakončení nevešlo mezi tři tyče. Hostující Sokol měl po většinu utkání více ze hry a držel míč na svých kopačkách. Vítězný gól však padl až v 80. minutě, kdy zahrával standartní situaci Lukáš Hrnčiřík a jím centrovaný míč dostal hlavou do branky Pavel Gajdošík ml. V závěru domácí zahrozili z protiútoku, ale situaci zachránil dobře vyběhnuvší golman Zerzan. V posledních minutách trefil Újezd ještě břevno z přímého kopu a následná dorážka šla mimo bránu. Tři body tak putovaly do Všeminy.

Komárov vyrovnal v posledních minutách

Všemina - Komárov 2:1 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan ml., Mikšík Libor - Mikl Jaroslav, Kašík Jan, Karlík Dušan st., Burša Michal - Čala Jakub, Černý Jakub

Na střídání: Mikl Jan, Gajdošík Pavel ml.

V prvním poločase nepadl žádný gól a do vedení šli domácí až v 51. minutě, kdy zahrával přímý volný kop Adam Vala a hosté si jím nakopnutý míč srazili do vlastní brány. Všemina byla po většinu utkání aktivnějším týmem, ale její útočné snahy končily nepřesnou přihrávkou nebo střelou mimo tři tyče. Hosté hrozili z ojedinělých protiútoků. Jeden takový přišel v 89. minutě, kdy se prosadil Nguyen Hoang Minh. V penaltách přálo štěstí všeminským fotbalistům. Dvoubodový zisk však vzhledem k průběhu utkání nelze považovat za velký úspěch.

Prohra na Rackové

Racková - Všemina 3:2

Sestava: Zerzan Tomáš - Čala Jakub, Vala Adam, Bednár Štefan, Rathúský Tomáš - Mikšík Libor, Kašík Jan, Karlík Dušan st., Burša Michal - Mikl Jaroslav, Černý Jakub

Na střídání: Vyvlečka Vojtěch, Mikl Jan

Za domácí otevřel skóre už v 9. minutě Vaňhara. Všemina vyrovnala těsně před přestávkou, když po závaru před brankou dorazil míč za brankáře Jan Mikl. V 61. minutě posoudil rozhodčí Štěpaník zákrok na hráče Rackové jako penaltový a ti nabídnutou výhodu využili. Tento moment zřejmě rozhodl celé utkání. Na 3:1 za domácí ještě zvýšil Krejsa. Všemina pak už stihla jen korigovat skóre na 3:2, když se trefil v 87. minutě Jaroslav Mikl.

Zádveřice získaly bod navíc

Všemina - Zádveřice 1:2 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan ml., Rathúský Tomáš - Mikšík Libor, Kašík Jan, Mikl Jaroslav, Karlík Dušan st. - Gajdošík Pavel ml., Čala Jakub

Na střídání: Gajdošík Petr

Hosté ze Zádveřic šli do vedení už ve druhé minutě, kdy se trefil po spolupráci s Bednaříkem Tomáš Holík. Po většinu zápasu pak byly Zádveřice lepším týmem. Všemina občas zahrozila z protiútoku. Vyrovnat se podařilo v 59. minutě Tomášovi Rathuskému. Více branek už nepadlo a v penaltovém rozstřelu se činili spíše golmani než - li střelci. Hostující Červenka poslední penaltu vyrazil a bod navíc putoval do Zádveřic.

Proti Neubuzi bez bodu

Neubuz - Všemina 4:2

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan ml., Ježík Radim - Mikšík Libor, Kašík Jan, Burša Michal, Karlík Dušan st. - Černý Jakub, Čala Jakub

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Gajdošík Petr, Mikl Jan

Derby dvou sousedících obcí ovládla Neubuz. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná a do šaten se šlo za stavu 2:1 pro domácí. V 59. minutě zvyšoval na 3:1 Drábek a od té doby bylo o vítězi utkání prakticky rozhodnuto. V 75. minutě sice pěknou střelou zpoza šestnáctky snížil Jakub Černý na 3:2, ale to bylo ze strany hostů vše. Sokol Všemina si nebyl schopen vytvořit větší tlak a Neubuz trestala jeho chyby. V 81. minutě stanovil konečné skóre na 4:2 domácí Finsterle.

Lekce od lídra tabulky

Všemina - Lhota u Malenovic 1:5

Sestava: Gajdošík Petr - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan ml., Mikšík Libor - Rathúský Tomáš, Kašík Jan, Burša Michal, Karlík Dušan st. - Černý Jakub, Čala Jakub

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Zerzan Tomáš, Turna Lukáš

Proti Lhotě otevřel skóre Dušan Karlík starší, když v 7. minutě zpracoval na hranici pokutového území odražený míč a střelou k tyči jej umístil do sítě hostů. Ti však krátce poté vyrovnali a do přestávky přidali ještě další dvě branky. Ve druhém poločase žádné překvapení neproběhlo a hostující Bartoň přidal ke svým dvěma vstřeleným gólům z první půle ještě další dva. Hosté si zaslouženě odvezli tři body.

Prohra v derby

Trnava - Všemina 2:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan ml., Mikšík Libor - Rathúský Tomáš, Kašík Jan, Burša Michal, Karlík Dušan st. - Černý Jakub, Mikl Jaroslav

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Gajdošík Petr, Gajdošík Milan, Mikl Jan

V Trnavě viděla početná divácká kulisa góly až ve druhém poločase. Po brankách Hradilíka a Minaříka šli domácí do vedení 2:0, které si pohlídali. Hosté své šance neproměňovali. Výjimkou bylo snížení Tomáše Rathúského na 2:1. To však přišlo až v 89. minutě a Všemina tak odjela bez bodů.

Domácí výhra nad Fryštákem

Všemina - Fryšták B 3:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Ježík Radim, Karlík Dušan ml., Mikšík Libor - Rathúský Tomáš, Kašík Jan, Burša Michal, Karlík Dušan st. - Černý Jakub, Mikl Jaroslav

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Gajdošík Petr, Gajdošík Milan, Turna Lukáš

První branka utkání padla po rohovém kopu, když se hlavou prosadil Jan Kašík. Hosté odpověděli pár minut poté. V šestnáctce se dostal k míči Branný a z voleje upravil skóre na 1:1. Vyrovnané utkání rozhodly až dva slepené góly domácích v 69. a 71. minutě. Nejprve se ve skrumáži před brankou nejlépe orientoval Jaroslav Mikl a dorazil míč za záda hostujícího golmana. Na 3:1 pak zvýšil Michal Burša, když hlavou prodloužil dlouhý aut až do sítě hostů z Fryštáku.

Proti Provodovu rozhodovaly penalty

Všemina - Provodov B 3:2 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Martinů Marek, Vala Adam, Karlík Dušan st., Mikšík Libor - Rathúský Tomáš, Kašík Jan, Burša Michal, Mikl Jaroslav - Chovanec Lukáš, Mikl Jan

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Gajdošík Petr, Černý Jakub, Turna Lukáš

Proti Provodovu odehrál po delším zranění celý zápas Dušan Karlík starší a ukázal, jak je stále velmi platným článkem všeminské sestavy. V 31. minutě se k němu dostal odražený míč na hranici šestnáctky a všeminský špílmachr zkušeně přeloboval všechny obránce včetně golmana - 1:1. Hosté šli poté do vedení 1:2 a domácí usilovali o vyrovnání skóre. V 67. minutě zahrával přímý kop Karlík starší a nemýlil se. Krásnou střelou vyrovnal na 2:2. Utkání skončilo remízou a v penaltách byla šťastnější Všemina. Tu rozhodující proměnil Marek Martinů.

S rezervou Louk bez bodu

Louky B - Všemina 2:0

Sestava: Gajdošík Petr - Martinů Marek, Rathúský Tomáš, Vala Adam, Karlík Dušan ml. - Kašík Jan, Burša Michal, Mikšík Libor, Mikl Jaroslav - Čala Jakub, Mikl Jan

Na střídání: Gajdošík Pavel ml., Černý Jakub

V Loukách viděli diváci góly pouze v prvním poločase. Po chybách všeminských hráčů šli domácí do dvoubrankového vedení, které si ve druhé půli pohlídali. Obraz hry byl sice vyrovnanější, ale hosté branku vstřelit nedokázali. Největší rozruch tak ve druhém poločase způsobila potyčka domácího Sedláčka a hostujícího Čaly. Po ní oba znesváření "kohouti" putovali předčasně do sprch.

Obrat proti Lužkovicím

Všemina - Lužkovice B 4:1

Sestava: Zerzan Tomáš - Gajdošík Pavel ml., Rathúský Tomáš, Vala Adam, Dušan Karlík ml. - Kašík Jan, Burša Michal, Mikšík Libor, Mikl Jaroslav - Čala Jakub, Mikl Jan

Na střídání: Turna Lukáš

Po prvním poločase nebylo na všeminské straně příliš veselo. Lužkovice šly po využitém protiútoku do vedení 0:1. Druhý poločas měli domácí daleko více ze hry a v rozmezí třinácti minut nasázeli hostům čtyři branky. Ve 49. minutě vyrovnal z přímého kopu Dušan Karlík mladší. V 53. minutě překonal vybíhajícího brankáře lobem Jan Mikl. Na 3:1 zvyšoval po přihrávce Lukáše Turny střelou z hranice šestnáctky do horního růžku Libor Mikšík a na konečných 4:1 dal gól po ruce hostujícího hráče z penalty Michal Burša.

V prvním utkání sezony za dva body

Kudlov - Všemina 2:3 po penaltách

Sestava: Zerzan Tomáš - Hrnčiřík Lukáš, Rathúský Tomáš, Martinů Marek, Vyvlečka Vojtěch - Kašík Jan, Burša Michal, Čala Jakub, Mikl Jaroslav - Gajdošík Pavel ml., Mikl Jan

Na střídání: Gajdošík Petr, Chovanec Lukáš

První poločas začali lépe domácí. V 28. minutě otevřel skóre Jungwirt. Všemina během prvních pěti minut druhé půle výsledek otočila po brankách Michala Burši a Jana Kašíka. Kudlov však v 75. minutě vyrovnal z pokutového kopu a o vítězi tak rozhodovaly penalty. V nich byli šťastnější hosté ze Všeminy a odvezli si dva body.